search

TIMEX MAGIC Gniazdo podwójne B/U czarny mat GPt-5 M moduł CZ/MAT

14,71 zł
Brutto
Ilość
24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Timex Opal

Osprzęt firmy TIMEX jest przystosowany do systemu ramkowego. Osobno nabywamy mechanizm z zintegrowaną blachą montażową, osobno uzupełniamy o ramkę (pojedynczą lub wielokrotną).

Seria Magic TIMEX to wysokiej jakości sprzęt elektroinstalacyjny. Szeroka gama wyłączników i wszelkiego rodzaju gniazd jest w stanie usatysfakcjonować najbardziej wyrafinowane gusta. Niezależnie od rodzaju oświetlenia użycie sprzętu firmy TIMEX ułatwia instalację, podwyższa bezpieczeństwo i daje całkowicie nowe możliwości użytkowe. Seria Magic przeznaczona jest do montażu podtynkowego w standardowej puszce Ø60. Osprzęt posiada system ramkowy, symetryczny (1, 2, 3, 4, 5 krotny) umożliwiający zamontowanie wyrobu w opcji poziomej i pionowej. Nowoczesny, płaski kształt oferowany jest w szerokiej palecie barw. Montaż ramek do korpusu jest rozwiązany przy pomocy specjalnej nakładki sprężynującej, która w łatwy sposób umożliwia dokonanie montażu oraz demontażu. Korpusy wyłączników i gniazd posiadają zwartą i precyzyjną konstrukcję. Materiały użyte do poszczególnych elementów wyłączników i gniazd pozwalają na długotrwałą i bezawaryjną pracę. Styki wyłączników produkowane są metodą zgrzewania która gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo połączenia. Wewnętrzna konstrukcja zacisków gwarantuje pewność połączenia przewodów od 0,75 mm² do 2,5 mm².Solidna blacha montażowa oraz wysokiej jakości samopowrotne pazurki umożliwiają stabilny i pewny montaż w puszce. Konstrukcja korpusów oraz pokryw wyłączników i gniazd pozwala dzięki swojej uniwersalnej budowie na bezawaryjną pracę oraz szybki i trwały montaż oraz demontaż, co jest bardzo istotne z punktu widzenia instalatora.

Seria Magic i Opal są zamienne, to znaczy, że mechanizmy Opal pasują do ramek Magic, tak jak mechanizmy Magic pasują do ramek Opal. Pozwala to na dokonywanie oryginalnych połączeń kształtów i kolorów

UWAGA!!! W przypadku gniazd podwójnych MAGIC ich dopasowanie do ramek serii OPAL nie jest idealne. Zaleca się stosowanie do tych modułów dedykowane ramki serii MAGIC.

TJ823
61 Przedmioty

Opis

Seria produktowa
TIMEX MAGIC
Oznaczenie handlowe
GPt-5 M CZ/MAT
Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
gniazda elektryczne
Typ produktu
modułowy (do ramki)
Wykończenie powierzchni
Matowe
Sposób montażu
podtynkowy
Sposób podłączenia
Zaciski gwintowe
Sposób mocowania
pazurki
Sposób mocowania
wkręty
Materiały
tworzywo sztuczne ABS
Materiały
blacha stalowa
Stopień ochrony
IP20
Wymiary (szer. × wys. × gł.)
71×83 mm (94×94 mm z ramką)
Głębokość wbudowania
21 mm
Przesłony torów prądowych
nie
Uziemienie
nie
Napięcie znamionowe
250 V~
Prąd znamionowy
16 A
Rękojmia sprzedawcy
2 lata
Dodatkowe informacje
produkt wymaga dokupienia ramki

Specyficzne kody

ean13
5907522195564