Wysyłka i zwroty

1. Dostępne metody wysyłki:

  1. DPD Kurier - 13.99 zł
  2. DPD Kurier pobranie - 15.99 zł
  3. Inpost Paczkomat - 9.99 zł
  4. Inpost Kurier - 12.99 zł
  5. Pocztex Kurier - 11.99 zł
  6. Pocztex Kurier pobranie - 14.99 zł
  7. Pocztex Punkt - 9.99 zł
  8. Pocztex Punkt Pobranie - 13.99 zł
  9. Pocztex Automat - 9.99zł

2. Wysyłka powyższymi metodami jest możliwa po dokonaniu przedpłaty za pomocą systemu szybkich płatności (PayU) lub przelewem na konto, w przypadku metody wysyłki "... pobranie" zamówione rzeczy wysyłamy od razu a wymaganą kwotę opłaca się u kuriera

3. Zamówienia procesowane są i wysyłane w ciągu 24 godzin, ten czas może się przedłużyć jeżeli zamówienie nie jest opłacone a nie został wybrany przewoźnik z dyspozycją pobrania.

4. Ustawowe zwroty (do 14 dni od otrzymania towaru) Klient realizuje na własny koszt, chyba że zakup był z darmową wysyłką (po przekroczeniu odpowiedniej kwoty koszyka), wówczas Klientowi przysługuje jeden darmowy zwrot. Taki zwrot należy z nami umówić, wygenerujemy etykietę na Paczkomat lub wyślemy kuriera. W przypadku zwrotu we własnym zakresie, przysługujący zwrot kosztów wysyłki zrealizujemy ryczałtowo w kwocie 9.99 zł (niezależnie od rzeczywistych kosztów).

5. W przypadku reklamacji zwrot towaru jest bezpłatny. Taki zwrot należy z nami umówić, wygenerujemy etykietę na Paczkomat lub wyślemy kuriera. W przypadku zwrotu we własnym zakresie, przysługujący zwrot kosztów wysyłki zrealizujemy ryczałtowo w kwocie 9.99 zł (niezależnie od rzeczywistych kosztów). Jeżeli Klient domaga się wymiany wadliwego towaru należy taką informację umieścic w przesyłce, w innym przypadku domyślnie zwracamy kwotę zakupu reklamowanego przedmiotu.