Lista produktów marki Karlik Elektrotechnik

Polska firma Karlik produkuje osprzęt elektroinstalacyjny nieprzerwanie od 1978r., który od najdrobniejszego elementu po ostateczny kształt jest efektem zaangażowania, pracy, czasu i emocji pracowników rodzinnej firmy.

Wiedza i doświadczenie, jakie od lat gromadzi przedsiębiorstwo, pozwala tworzyć produkty piękne i funkcjonalne o bardzo dobrej jakości. Odpowiednia strategia inwestycyjna, zatrudnianie wyspecjalizowanej kadry kierowniczej, wspieranej nowoczesną technologią sprawia, że produkty to coraz doskonalszy osprzęt elektroinstalacyjny m.in. gniazda i łączniki.

Renomę firmy oraz jakość oferowanych przez nią produktów potwierdzają liczne certyfikaty, a do najważniejszych należy Certyfikat Jakości zgodny z wymaganiami normy: ISO 9001:2015 wydany przez TÜV SÜD Menagement Service GmbH.

Od początku działalności firma przeszła wiele etapów kształtowania obecnej pozycji na rynku. Atutem działalności to pasja i zaangażowanie w realizacji długoterminowych celów. Nie tracąc z pola widzenia wartości, które ukształtowały firmę, w najbliższych latach konsekwentnie będzie realizować wyznaczoną strategię rozwoju.

Zapraszając do współpracy, gwarantujemy szybką obsługę oraz rzetelne spełnienie Państwa oczekiwań, gdyż wartość budowana jest w oparciu o satysfakcję klientów, partnerów biznesowych i pracowników.

Jest 155 produktów.

Pokazano 1-12 z 155 pozycji