• Obecnie brak na stanie
search

Elektro-Plast HERMES Łącznik pojedynczy "dzwonek" zwierny natynkowy IP44 biały 0337-02

9,84 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Produkt polski uznanej firmy Elektro-Plast Nasielsk. Produkty serii HERMES to jakość i użyteczność w czystej postaci. Seria naścienna o stopniu ochrony IP44 (ochrona przed brudem i bryzgami wody), która sprawdza się w najcięższych warunkach, gdzie ryzyko przenikania wody jest duże i trudno o zachowanie pełnej czystości.

Seria HERMES spełnia normy szczelności IP44. Według klasyfikacji urządzeń elektrycznych IP (ang. Ingress Protection Rating) pod względem przydatności do pracy w warunkach narażenia na niekorzystne czynniki tj. pył i woda, osprzęt serii HERMES może być stosowany:
- w pomieszczeniach narażonych na wnikanie ciał stałych o średnicy większej niż 1 mm (warsztaty, garaże, magazyny itd.);
- w miejscach, w których występuje duża wilgotność (tarasy, altany pod daszkiem). Produkt zapewnia ochronę przez bryzgami wody z dowolnego kierunku, nie może być wystawiony na działanie strug wody (bezpośredniego zalania). W przypadku gdyby Państwo potrzebowali produktu odpornego na zalanie, polecamy serię AQUANT tej samej firmy.

Instalacje podłączeniową można doprowadzić do produktu zarówno podtynkowo (poprzez osłabienia w tylnej ściance) lub natynkowo (dławice lub rurki Ø13,5 mm poprzez otwór w górnej ściance).

Gwarancja producenta na produkt to 5 lat!

KA058

Opis

Oznaczenie handlowe
ŁNT-1D
Indeks producenta
0337-02
Kolor
Biały
Rodzaj produktu
łączniki oświetleniowe
Wykończenie powierzchni
Błyszczące
Sposób montażu
natynkowy
Sposób podłączenia
Zaciski gwintowe
Sposób mocowania
wkręty
Rodzaj styku
monostabilny (zwierny z powrotem)
Materiały
tworzywo sztuczne ABS
Stopień ochrony
IP44
Wymiary (szer. × wys. × gł.)
65 × 75 × 46 mm
Napięcie znamionowe
250V~
Prąd znamionowy
10 A
Rękojmia sprzedawcy
2 lata

Specyficzne kody

ean13
5901130484027